Міські змагання 2016-2017 навчальний рік

2016 - 2017 н.р.

1. Спартакіада школярів з футболу - 2 місце
Змагання проводились у двух підгрупах по три команди.
В групі 1 зустрічалися ЗОШ І-ІІІ ст. №3, НВК ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія та ЗОШ І-ІІІ ст. №6, у групі 2 - ЗОШ І-ІІІ ст. №4, ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та НВК ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей. В групі команда ЗОШ №4 впевнено здобула перемогу, спочатку обігравши ЗОШ №1 з рахунком 4 - 0, а потім НВК ліцей 1 - 0. У фіналі наша команда поступилася учням ЗОШ №6 (0 - 1), в результаті чого, здобула 2 місце.

2. Спартакіада школярів з баскетболу (дівчата) - 3 місце
Змагання проводились по коловій системі. Команда ЗОШ І-ІІІ ст. №4 зіграла п'ять ігор (три перемоги та дві поразки). Наші дівчата продемонстрували непогану гру поступтвшись команді ЗОШ І-ІІІ ст. №3 лише 2 очки та переможцям команді ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

3. Спартакіада школярів з баскетболу (хлопці) - 2 місце
Змагання проводились по коловій системі. Команда ЗОШ І-ІІІ ст. №4 виграла чотири з п'яти ігор, в результаті чого посіла друге місце. Єдину поразку наші хлопці зазнали від команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з рахунком 42 - 47. Учня 11-А класу Перепелицю Влада було визнано кращим гравцем турніру.

4. Спартакіада школярів з волейболу (дівчата) - 5 місце
Змагання проводились у двух підгрупах по три команди. Дівчата програли 2 гри в групі і продовжили боротьбу за 5-6 місце з командою ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (перемогли 2 - 1).

5. Спартакіада школярів з волейболу (хлопці) - 2 місце
Змагання проводились у двух підгрупах по три команди. В групі наша  команда впевнено перемогла команди ЗОШ № 3 та ЗОШ № 6. В напруженому фінальному матчі поступилася команді НВК ЗОШ "Ліцей" з рахунком 1 - 2.

6. Спартакіада шолярів з настільного тенісу - 4 місце
Змагання проводились по коловій системі між хлопцями (1 та 2 ракетка) та дівчатами (1 та 2 ракетка), результати додавалися (перемога 2 бали, поразка 1бал) в наслідок чого наша школа посіла 4 місце.

- збірка та розбірка автомату (5 місце)
За рівної кількості очок із командою ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 перевага була вітдана команді суперника за додатковими показниками.

8. Міські змагання з шахів - 1 місце
Змагання проводились по коловій системі між учнями 5 - 7 класів. Склад команди 3 учні від школи. Наші школярі перемігши своїх ровесникі
в з інших шкіл впевнено посіли 1 місце.
Склад команди: Река Сергій (5-Б), Колеснік Андрій (7-Б) та Федорчак Ярослав (7-В).

9. Міські змагання з шахів - 3 місце
Змагання проводились по коловій системі між учнями 1 - 4 класів. Склад команди 3 учні від школи. Наші школярі посіли 3 місце.

10. Міські змагання з футзалу - 4 місце
Змагання проводились за змішеною системою, між учнями 2004 року народження і молодше. Спочатку були стикові матчі, потім переможці розігрували 1 - 3 місця. Нажаль, наша команда, потрапила у стикових іграх на переможця цих змагань (ЗОШ І - ІІІ ст. № 3) і вибула з подальшої боротьби.
11. Міські змагання з футзалу - 2 місце
Змагання проводились у двух підгрупах по три команди. В групі ми впевнено обіграли команди НВК ЗОШ "Гімназію"(7-2) та НВК ЗОШ "Ліцей"(7-0) і потрапили до фіналу, де поступилися команді ЗОШ №3 з рахунком 2-5.
12. Міські змагання зі стрітболу - 2 місце
Змагання проводились по олімпійській системі серед юнаків 1999 року народження і молодше. ЗОШ №4 була представлена двома командами, одна з яких посіла друге місце (Сітарський Дмитро, Ружицький Владислав та Дуфенюк Сергій).

13. Міські змагання зі стрітболу - 3 місце
Змагання проводились по олімпійській системі серед дівчат 1999 року народження і молодше. Змішана команда  зайняла 3 місце (Богутенко Ольга, Сидоренко Катерина).
14. Міські змагання зі стрітболу - 3 місце
Змагання проводились по олімпійській системі серед юнаків 2003 року народження і молодше. Учень нашої школи (Смігур Андрій) у змішаній команді зайняв 3 місце.
15. Міські змагання з футзалу присвячені пам'яті ветеранів жмеринського футболу - 1 місце
Змагання проводились у двух підгрупах по три команди. В групі ми впевнено обіграли команди ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (9 : 3) та НВК ЗОШ "Ліцей"(14 :9) і потрапили до фіналу, де були сильніші за команду ЗОШ №3 (10 : 6).